همیار پروژه صنعت و ساختمان 

ارائه دهنده خدمات مهندسی صنایع و کنترل پروژه  به شرکتها، موسسات و واحدهای تولیدی

مجری برگزاری دوره‌های تخصصی مدیریت پروژه 

04135241926 09335122953

[wpml_language_selector_widget]

درباره ما

شرکت همیار پروژه آذربایجان با تجربه چندین ساله حضور در حوزه مشاوره و آموزش در مراکز مختلف صنعتی و دانشگاهی و درک اهمیت موضوع فوق و خلاء موجود در سازمانها در صدد است با برگزاری دوره‌های تخصصی برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه همراه با خدمات پشتیبانی و مشاوره، جایگاه متخصصان و کارشناسان فعال در حوزه برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه صنایع مختلف را ارتقا داده و همواره درکنار فعالان این حوزه باشد.

   امروزه  آشنایی سازمانهای پروژه محور با مبانی و مفاهیم برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه از نیازهای اساسی آن سازمان تلقی شده و  به عنوان ابزاری موثر و کارآمد جهت برنامه‌ریزی و ارائه‌ گزارشات پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل آشنائی و تسلط بر نرم‌افزارهای مطرح در زمینه مدیریت پروژه از مهمترین مهارتهای لازم برای کارشناسان و متخصصان علاقمند به موفقیت در این عرصه می باشد.

در حال حاضر نرم‌افزارهای  مختلفی همچون MSP و  PRIMAVERA در حوزه برنامه‌ریزی و کنترل پروژه‌ها همراه با استاندارد مدیریت پروژه PMBOK و همچنین نرم افزار COMFAR در حوزه ارزیابی اقتصادی، فنی و مالی پروژه ها جایگاه خود را تثبیت کرده و توسط سازمانهای بزرگ در  صنایع مختلفی همچون ساختمان سازی، راه سازی، پروژه های ابنیه، قطار شهری، صنایع نفت و پالایشگاه و نیروگاه به عنوان ابزار مدیریت پروژه و سبد پروژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اين نرم‌افزار‌ها بصورت سازماني پروژه‌ها را برنامه‌ريزي و كنترل مي‌نمايد. 

.